VEDOUCÍ SKLADU (M/Ž)

  • TOP zaměstnavatel
  • Olomouc
  • HPP
  • nástup 1. 5. 2024

Pro našeho klienta, společnost se sídlem v Olomouci a patřící do německé skupiny s více jak 150letou historií, Leipa, která má strategii využití 100% podílu odpadového papíru, hledáme vhodného uchazeče/uchazečku na pozici Vedoucí skladu.

Náplň práce:

  • Vedení a koordinace týmu zaměstnanců na pozici skladník
  • Organizace jednotlivých směn, schvalování dovolené a optimálního chodu skladu
  • Zajištění pravidelných a provozních servisních zásahů
  • Komunikace s dodavateli
  • Občasné pracovní pochůzky pro zajištění náhradních dílů a potřebného materiálu
  • Zastupování Vedoucího logistiky, který bude Vaším přímým nadřízeným
  • Zajištění pravidelného úklidu a údržby areálu

Požadujeme:

  • Praxi se skladovým hospodářstvím
  • Zkušenost s vedením týmu zaměstnanců je výhodou
  • Znalost práce na PC (MS Excel)
  • Osvědčení na VZV
  • Řidičský průkaz sk. B, výhodou je sk. C (nikoliv podmínkou)
  • Výhodou je znalost AJ nebo NJ
  • Komunikativní osobnost se zkušeností s komunikací s dodavateli
  • Schopnost vedení týmu zaměstnanců, rozhodnost, samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme:

  • Spolupráci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Stabilní zaměstnání s přidanou hodnotou, kde vaše činnost má prospěšný dopad na společnost
  • Mzdové ohodnocení dle zkušeností
  • Příspěvek na stravné (stravenky)
  • Dovolená 20 dnů
  • Služební vozidlo k služebním účelům
  • Vlastní kancelář v sídle společnosti (Olomouc)

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Požadované jazyky

  • Angličtina (aktivní)

JISTU recruitment s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Olomouc
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Ing. Dita Sukupová
E-mail: dita.sukupova@jistu.cz
Telefon: 604197580
ID inzerátu: 764655

Ochrana osobních údajů

Společnost JISTU recruitment s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost JISTU recruitment s.r.o., sídlem Podolská 2746/35, 628 00 Brno, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.