Seřizovač ve výrobě

  • TOP zaměstnavatel
  • Poříčí nad Sázavou

Pro výrobní společnost v potravinářském průmyslu se sídlem v Poříčí nad Sázavou hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici seřizovače balících strojů.

Popis pozice

Seřizovač balících strojů Obsluhovat, kontrolovat a udržovat výrobní linku za současného plnění požadavků kvality, bezpečnosti a hygieny.

Vaší náplní práce bude především:

  • obsluha a servis výrobní linky
  • řešení veškerých poruch strojů, nastavování strojů
  • údržba strojů
  • kontrola strojů

Požadavky

  • min. vyučení (nebo praxe)
  • manuální zručnost, samostatnost
  • min. uživatelská znalost práce na PC
  • ochota pracovat na směny (12-hodinové směny, začátky směny 6:00 - 18:00, 18:00- 6:00)

Nabízíme

  • 25 dnů dovolené
  • dotované stravování
  • svozovou dopravu (Vlašim, Votice, Týnec nad Sázavou, Sedlčany)
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • sleva na firemní produkty
  • příplatky za práci v noci a práci o víkendu
  • odměny za docházku

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Miroslav Koželuh
E-mail: miroslav.kozeluh@manpower.cz