Svářeč, možné ubytování, Jílovsko

  • Doporučujeme
  • Praha-západ
  • HPP

Jsme stabilní a rostoucí výrobní společnost a hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici svářeče.

Aktivně hledáte zaměstnání, nebo zvažujete jeho změnu?

Nabízíme stabilní a zajímavou práci, převážně v hale, v případě zájmu můžeme nabídnout firemní ubytovnu.

Zareagujte, rádi si i s Vámi o možnosti práce popovídáme.

Co budete dělat?

  • samostatně provádět svářečské práce dle technické dokumentace na přidělených zakázkách společnosti
  • dodržovat bezpečnostní pokyny, související s vykonávanou prací

Uvítáme:

  • praxi svářeče MIG / MAG, svářečský průkaz (lze i neplatný)
  • technické myšlení + velmi dobrou schopnost číst technické výkresy
  • samostatnost a spolehlivost
  • zodpovědnost za vykonanou práci
  • ŘP sk. B - pro dopravu do práce (není podmínkou)

Co Vám můžeme nabídnout?

  • trvalý pracovní poměr ve stabilní, zavedené společnosti
  • velmi dobrý a přátelský pracovní tým
  • mzdové ohodnocení - FIX +- 35 000 Kč (dle zkušeností a praxe) + odměny
  • pracovní dobu PO-PÁ od 6:00 do 14:30
  • 5 týdnů dovolené, po zapracování penzijní připojištění, příspěvek na stravování
  • možnost velmi zajímavého profesního růstu (např. zajištění evropského svářecího průkazu apod.)
  • po dohodě lze řešit i otázku firemního ubytování (firemní ubytovna)
  • nástup možný ihned, nebo dle dohody

Pokud nemáte životopis, nebo ho nechcete v reakci zasílat, případně máte problém s jeho zasláním, stačí nám u této pracovní pozice i pouhé zaslání kontaktů na Vás (jméno, telefon, email). Rádi Vás budeme zpětně kontaktovat.

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Možnost home office
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenkový paušál
  • Ubytování

Umístění pracovní pozice

E-mail: grubl@prvnijilovska.cz