PRODEJCE PODLAH A DVEŘÍ

  • České Budějovice
  • HPP
  • nástup ihned

Máme pro Vás příležitost! Do naší společnosti ČEČETKA s.r.o. hledáme parťáka na pozici: Prodejce.
Jde o fajn práci v kanceláři. Není čeho se bát. Po nástupu Vás všechno naučíme.

Kdo jsme? Společnost ČEČETKA s.r.o. je dynamická, úspěšná, českobudějovická firma, která na českém trhu působí již od roku 1995. Zajišťujeme kompletní servis týkající se zařízení v interiéru a exteriéru v ČR i v zahraničí. Zabýváme se dodávkou podlah, interiérových dveří, vybavení koupelen, realizací kuchyňských linek na míru a obchodní činností. Prodáváme a pro zařízení interiérů a exteriérů využíváme dlouhodobé a stabilní dodavatele. Showroom, designerské studio a celý náš team naleznete na adrese U Staré trati 1652, 370 01 České Budějovice. Pracovní dobu máme: pondělí - pátek 9:00 - 18:00.
Co bude Vaším úkolem?

  • tvořit návrhy a realizace v oblasti podlah a dveří pro naše zákazníky
  • zpracovávat cenové nabídky
  • komunikovat se zákazníky a se zbytkem týmu
  • poskytovat informace zákazníkům na prodejně
    Čím nás zaujmete?
  • SŠ vzdělání
  • uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel)
  • pozitivní energie, spolehlivost, samostatnost, pečlivost a flexibilita
  • ochota stále se učit a vzdělávat, dotahovat věci do konce
  • týmový přístup, loajalita a sdílení našich firemních hodnot
    Co pro Vás máme my?
  • práci, která má opravdu smysl
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • perspektivní a zajímavá práce na HPP v ryze české společnosti
  • pracovní doba PO-PÁ 9:00-18:00
  • firemní kultura založená na otevřenosti a přátelských vztazích
  • na začátku se můžete těšit na zaškolení, kde Vás se vším seznámíme
  • přátelský a profesionální kolektiv, týmová atmosféra
  • krásné kanceláře, zázemí v Českých Budějovicích provozovna ČEČETKA s.r.o.
  • parkování přímo u firmy
  • možnost se seberealizovat, profesně i osobně se rozvíjet
    Nástup je možný ihned nebo dohodou.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zavolej na Tel.: 602 485 497 nebo nám pošlete životopis s průvodní informací na e-mail: bcecetka@cecetka-interier.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Umístění pracovní pozice

ČEČETKA s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 35 000–36 000 Kč
Pracoviště: U Staré trati 1652/1, 37011 České Budějovice
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Bohumír Čečetka
E-mail: bcecetka@cecetka-interier.cz
Telefon: 602 485 497
ID inzerátu: 766124

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.