MONTÁŽNÍK/ŘEMESLNÍK

  • České Budějovice
  • HPP
  • nástup ihned

Do našeho profesionálního kolektivu hledáme nepostradatelného člena týmu, který se bude podílet na montáži zakázek. Pokud jste manuálně zručný, neváhej nás kontaktovat. U nás na peníze nečekáte! Peníze do 15. v měsíci na účtě!

Kdo jsme? Společnost ČEČETKA s.r.o. je dynamická, úspěšná, českobudějovická firma, která na českém trhu působí již od roku 1995. Zajišťujeme kompletní servis týkající se zařízení v interiéru a exteriéru v ČR. Zabýváme se dodávkou podlah, interiérových dveří, vybavení koupelen, realizací kuchyňských linek na míru a obchodní činností. Showroom, designerské studio a celý náš team naleznete na adrese U Staré trati 1652, 370 01 České Budějovice. Pracovní dobu máme: pondělí - pátek 7:00 - 15:30.
Co bude Vaším úkolem?

  • montáže zakázek u zákazníků
  • servisní práce
  • komunikace se zákazníky a se zbytkem týmu
    Čím nás zaujmete?
  • manuální zručnost
  • zodpovědnost, samostatnost, pracovitost a pečlivost
  • zájem a orientaci v technické dokumentaci
  • znalost materiálů a funkcí mechaniky
  • schopnost pracovat v kolektivu i samostatně
    Co pro Vás máme my?
  • nástupní plat 35.000 Kč
  • možnost odměn za pracovitost
  • U nás na peníze nečekáte. Platíme pravidelně každý měsíc!
  • 8 h. pracovní doba
  • práce na HPP v ryze české společnosti
  • zázemí v Českých Budějovicích provozovna ČEČETKA s.r.o.
  • veškeré pracovní pomůcky, nástroje, technika a plně vybavená dodávka k dispozici
  • zaškolíme si Vás
    Nástup je možný ihned nebo dohodou.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zavolej na Tel.: 602 485 497 nebo nám pošlete životopis s průvodní informací na e-mail: bcecetka@cecetka-interier.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Umístění pracovní pozice

ČEČETKA s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 35 000–36 000 Kč
Pracoviště: U Staré trati 1652/1, 37011 České Budějovice
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Bohumír Čečetka
E-mail: bcecetka@cecetka-interier.cz
Telefon: 602 485 497
ID inzerátu: 766126

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.