Pracovník/pracovnice pro obsluhu komunální techniky

  • Doporučujeme
  • Frýdek-Místek
  • HPP

FIRMA IVÁNEK-ZEMAN, v.o.s. HLEDÁ PRACOVNÍKA ČI PRACOVNICI PRO OBSLUHU KOMUNÁLNÍ TECHNIKY

Baví vás práce s větší i malou mechanizací? Provozujeme nákladní auta, traktory, minibagry, pily i křovinořezy. Máte chuť se učit? Pak hledáme právě vás.

Jsme zahradnická firma s 30letou tradicí. Máme velmi rozsáhlou nabídku služeb. Přibývají nám zakázky i věrní zákazníci. Proto hledáme novou posilu do našeho týmu.

Náplň práce:

  • různorodá a kreativní práce v terénu (převážně FM, OVA)
  • zakládání i údržba soukromých zahrad
  • práce na privátní i firemní zeleni
  • zakládání a údržba trávníků, pokládka travních koberců
  • zakládání jezírek a závlahových systémů
  • zakládání a péče o střešní zahrady

Požadujeme:

  • fyzickou zdatnost, spolehlivost, pracovitost
  • chuť učit se nové věci
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • zázemí firmy s 30letou tradicí
  • práce s moderní technikou
  • možnosti dalšího odborného vzdělávání a kariérního růstu
  • poskytujeme zaměstnancům pitný režim
  • bonusy, stravenky a další benefity
  • nástupní plat u 8hod. pracovní doby 22 700,- až 31 300,-

V případě vašeho zájmu nám prosím zašlete váš aktuální životopis nebo stručné informace o sobě. Děkujeme

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Stravenky
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Pitný režim

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Irena Zemanová
E-mail: zemanova@ivanek-zeman.cz
Telefon: 732234078