Lakýrník - Plzeň

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Plzeň-město

Hledáme zkušeného lakýrníka pro město Plzeň. Úspěšný kandidát bude zodpovědný za přípravu a aplikaci laku na povrchy kolejových vozidel a jejich součástí.

Náplň práce:

- povrchová úprava podvozkových rámů a komponentů podvozků

- povrchová úprava hrubých staveb kolejových vozidel

- stříkání tlakovým vzduchem a vysokotlaké stříkání

- opravy nátěrů

Požadujeme:

- praxe mokrého lakování

- znalost výkresové dokumentace

- vyučen v oboru (výhodou)

- praxe v lakování velkých vertikálních ploch (bočnice vozidla 26x4 m)

Nabízíme:

- náborový příspěvek 15 000,-

- odměna až 20 000,- za doporučení kolegy/kamaráda

- práce na směny

- ubytování zdarma / příspěvek na dopravu

- možnost práce na živnost po osobní domluvě

HPP 235 Kč - 285,- Kč / NETTO

ŽVL 315 Kč - 365,- Kč

Tel kontakt: 603 256 652

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 45 000–60 000 Kč
Pracoviště: Plzeň, Plzeň
Kontaktní osoba: Petra Chromcová
E-mail: nabor@shjobs.cz
Telefon: +420603256652
ID inzerátu: 766968