Stavbyvedoucí, stavební mistr

  • Doporučujeme
  • Zlín
  • HPP

Do našeho týmu hledáme nové kolegy a kolegyně. Jsme rodinná stavební firma s více než 20letou tradicí. Zabýváme se kompletní výstavbou průmyslových objektů, staveb občanské vybavenosti a dalších.

Nástup dle dohody. V případě zájmu o podrobnější informace nás kontaktujte. Rádi vám ukážeme zázemí firmy a a osobně se pobavíme o nabízené pozici.

Co vás čeká

  • řízení a realizace stavebních děl
  • zajišťování stavebních materiálů a koordinace dodávek na stavbě
  • koordinace stavební mechanizace
  • zajišťování technické dokumentace staveb
  • kontrola práce dělníků, dodržování BOZP
  • koordinace subdodavatelů

Co očekáváme

  • SŠ/VŠ v oboru stavebnictví
  • orientaci ve stavební a technické dokumentaci
  • praxe v oboru nutná
  • samostatnost, spolehlivost a schopnost řešit problémy
  • komunikační a organizační dovednosti
  • znalost práce na PC
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • Dalšími výhodami může být autorizace a znalost programu Build Power.

Co nabízíme

  • ohodnocení odpovídající výsledkům
  • zajímavé projekty
  • služební automobil, mobil, notebook
  • akce pro zaměstnance

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Práce s PC - Windows
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Firemní akce
  • Sick days

Umístění pracovní pozice

Navláčil stavební firma, s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Bartošova 5532, 76001 Zlín
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Mgr. Petra Galatíková
E-mail: personalni@navlacil.cz
Telefon: 778 719 293
ID inzerátu: 767019