Elektronik – výroba regulátorů pro profesionální RC modely aut

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Hradec Králové
  • HPP
  • nástup ihned

Do nového oddělení hledáme kolegy modeláře se znalostí elektroniky

Pracovní náplň:

  • Práce v novém oddělení výroby špičkových regulátorů pro profesionální RC modely
  • Spolupráce s vývojovým oddělením na zlepšování
  • Testování funkcí regulátoru na vlastní kobercové dráze v Hradci Králové
  • Po zapracování na pozici - převzetí vedení výroby regulátorů a zodpovědnost za plynulý chod kompletace regulátorů
  • Kompletace a testování prototypů
  • Návrh a výroba testovacích přípravků pro výrobu
  • Spolupráce na řešení reklamací a podpory pro koncové uživatele
  • www.elceram-rc.cz

Požadujeme:

  • Alespoň SŠ vzdělání technického směru nebo předpoklady pro zvládnutí dané pozice
  • Spolehlivost a chuť pracovat s moderními technologiemi
  • Alespoň základní znalosti návrhového systému EAGLE nebo podobných
  • Základní orientaci v elektronických součástkách, jako jsou rezistory, kondenzátory, tranzistory, cívky
  • Základní orientaci ve schematu
  • Vhodné i pro absolventy technických oborů s chutí pracovat a něco se naučit
  • Anglický jazyk alespoň na základní úrovni

Co vám můžeme nabídnout:

  • Možnost osobního růstu v perspektivním oboru řízení malých pohonů
  • Práce v kolektivu nadšenců pro RC modely a regulaci motorů
  • Možnost testování regulátorů v RC modelu na vlastní kryté dráze
  • Práce s 3D tiskárnou, na CNC obráběcích strojích
  • Práci ve středně velké firmě zabývající se zajímavou technologií
  • Zaučení na dané pozici
  • Po zapracování nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou.

Nástup možný ihned.

V případě zájmu o danou pozici volejte na +420 606 647 478 nebo pište na johan@elceram.cz

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Požadované jazyky

  • Angličtina (pasivní)

Benefity

  • Multisport karta
  • Stravenkový paušál
  • Firemní akce
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Okružní 1144/19, 50003 Hradec Králové
Typ úvazku: HPP
Vhodné pro: Absolventy
Kontaktní osoba: Ing. Jan Johan
E-mail: johan@elceram.cz
Telefon: +420 606 647 478
ID inzerátu: 767159