Truhlář - výroba nábytku

  • Doporučujeme
  • Pardubice
  • HPP

Popis

O nás

Jsme rodinná truhlářská firma a hledáme zkušeného truhláře do našeho týmu. Naší prioritou je odvádět perfektní práci s důrazem na detail a odměnou jsou nám spokojení zákazníci. Zaměřujeme se primárně na bytové s komerční interiéry. Spolupracujeme s předními designery a architekty.

Co vás čeká

Zajímavá, velmi různorodá truhlářská práce. Práce se dřevem, dýhou i s laminem.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

· Vyučení v oboru či příbuzném oboru. Zkušenosti s truhlářskou výrobou podmínkou.

· Chuť a nadšení do práce! Požadujeme spolehlivost, pečlivost a iniciativu.

Co vám můžeme nabídnout

Naše firma vám k práci poskytne příjemné prostředí, přátelský kolektiv a moderně vybavenou dílnu. Budete se podílet na zajímavých a prestižních zakázkách.

Nabízíme velmi dobré férové platební ohodnocení dle vašich schopností (35-40 tis. Kč/měsíčně), časovou flexibilitu (pracovní doba dle domluvy) a možnost přesčasů. Jako benefit od nás obdržíte obědy hrazené zaměstnavatelem a možnost využívat dílnu pro soukromé účely.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Jiná způsobilost

Benefity

  • Závodní stravování

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 35 000–40 000 Kč
Pracoviště: Semtín Vlečka - Hala M83 105, 53352 Pardubice
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Ing. Ondřej Kašpar
E-mail: kaspar@lurias.cz
Telefon: 737649203
ID inzerátu: 767161