Mistr údržby elektro

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Uherské Hradiště
  • HPP

Do oddělení Údržby hledáme vedoucího pracovník na pozici Mistr údržby elektro.

Co budete dělat?
  • Organizovat a koordinovat práci zaměstnanců v oddělení elektro údžby
  • Aktivně se zapojovat do oprav
  • Motivovat a rozvíjet podřízené pracovníky
  • Plánovat a řídit pracovní směnu, včetně evidence docházky
  • Úzce spolupracovat a reportovat vedoucímu údržby
  • Zodpovídat za dodržování pravidel BOZP a PO
Jaké dovednosti potřebujete?
  • Vzdělání v oboru elektro
  • Nařízení vlády 194/2022Sb.
  • Odborné znalosti a praktické zkušenosti
  • Zkušenost s vedením menšího týmu
  • Samostatnost, rozhodnost, zodpovědnost
  • Komunikační dovednosti

Proč jsme rádi součástí MORAVIA CANS?

  • Zázemí silné, inovativní společnosti využívající nejmodernější technologie
  • Možnost využít vlastní iniciativu a uplatnit vlastní nápady
  • Vynikající mzda s pravidelnou revizí na základě individuálního výkonu
  • Roční prémie
  • Máme příjemný systém benefitů Cafeterie, kde si každý vybírá odměnu podle sebe
  • Obědy v závodní jídelně máme dotované
  • 5 týdnů dovolené je super
  • Za doporučení nového kolegy dostáváme bonus
  • Dostáváme odměny na Vánoce nebo k významným životním událostem

Jak probíhá výběrové řízení?

Přihlaste se na nabídku. My se Vám ozveme a probereme podrobnosti. Výběrové řízení má 2 kola.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
  • Činnosti dle nařízení vlády 194/2022 Sb. (dříve vyhláška 50/1978 Sb.)
  • Jiná způsobilost

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Hana Marcoňová
E-mail: hana.maconova@moraviacans.cz
Telefon: 778775195