Skladník/skladnice - 1 směna, vhodné i pro ženy!

  • TOP zaměstnavatel
  • Choceň

Hledáme šikovného a spolehlivého skladníka/skladnici - pokud máte už nějakou tu zkušenost se skladovou evidencí a nezaleknete se základní práce na počítači, přihlaste se nám!

Práce je nenáročná, bez zvedání těžkých břemen, vhodná i pro ženy.

Náplň práce:

  • péče o skladovací prostory
  • vychystávání dílů a materiálu pro výrobu
  • vedení skladové evidence v interním programu

Požadavky

  • vzdělání nerozhoduje
  • praxe na podobné pozici
  • základní práce na PC (schopnost naučit se skladový program)
  • pečlivost a spolehlivost

Nabízíme

  • stabilní práci se zaškolením
  • dotované stravování přímo v zaměstnání
  • zdravotní volno navíc
  • příspěvek na penzijko
  • a další benefity...

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Barbora Sýkorová
E-mail: barbora.sykorova@manpower.cz
Telefon: +420 727 807 686