Řízení týmu Copywriterů

  • Brno-město
  • HPP
  • nástup 1. 9. 2024

Popis

ŘÍZENÍ TÝMU COPYWRITERŮ BRNO
Hledáme někoho, koho baví psát a má spoustu nápadů, jak články ještě více zlepšit. Máš chuť spolupracovat s copywritery a podílet se na strategii a tvorbě obsahu, který nejen informuje, ale i baví a Inspiruje? Staň se součástí našeho týmu

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Spoluúčast na tvorbě redakčního plánu
  • podílení se na nastavení obsahové strategii
  • distribuce úkolů mezi copywritery
  • kontrola kvality textů a jejich publikace

POŽADUJEME:

  • výborná znalost češtiny
  • zkušenosti s tvorbou textů
  • všestrannost a ochotu učit se nové věci
  • Organizační schopnosti, pečlivost a zodpovědnost

VÝHODOU:

  • povědomí o online marketingu a SEO
  • zkušenosti s CMS (wordpress)
  • estetické cítění a kreativita
  • práce s grafickými nástroji

NABÍZÍME:

  • práce na HPP
  • pracovní doba je pouze PO - PÁ 8:00-16:00 hod., víkendy a svátky u nás nepracujeme
  • možnost profesního růstu v rámci společnosti
  • nástupní mzda 30 000,- až 35 000,- Kč
  • dlouhodobou spolupráci, pracovní poměr na standardní pracovní smlouvu
  • dovolená až 28 dní
  • benefity - stravenky 140 Kč,- , sick days, příspěvek na dopravu, multisport karta, penzijní připojištění, pravidelné soutěže
  • relaxační místnost včetně pitného režimu a kávy
  • všechna školení jsou zdarma a to, co se naučíte, zúročíte jak u nás, tak i v běžném životě
  • dovolená ve firemním hotelu na Pálavě a v Bulharsku na Slunečném pobřeží
  • snadná dostupnost z vlakového i autobusového nádraží - poloha v centru města

Nástupní termín: Dohodou

Forma spolupráce: hlavní pracovní poměr

Místo výkonu práce: centrum Brna, Orlí 17
V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš životopis a my Vás budeme kontaktovat.

Kontakt:
Personální oddělení
AMAX, s.r.o.

Tel.: 544 529 940, 544 529 959
www. amaxsro.cz
www.facebook.com/amaxsro

Za účelem nabízení pracovních příležitostí a provedení výběrového řízení na vyhlášené pracovní pozice bude společnost AMAX, s.r.o., IČO: 26312549, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Souhlas uděluji na dobu, než pomine účel zpracování, a lze jej kdykoli písemně odvolat.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 30 000–35 000 Kč
Pracoviště: Orlí 469/17, 60200 Brno
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Lenka Matulová
E-mail: personalni@amaxsro.cz
Telefon: 544 529 940
ID inzerátu: 768645

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.