INSTRUKTOR/INSTRUKTORKA šicí dílny

  • Prostějov
  • HPP
  • nástup 1. 5. 2024

Kontaktní osoba Lambot Wiesinger Hana Ing., tel. 582 314 264, 736 510 793, e-mail: h.wiesinger@gala.cz
Hledáme instruktora/instruktorku šicí dílny.

Pracovní doba: práce v jednosměnném provozu od 06:00 do 14:00 hodin.

Náplň práce: hlavní náplní práce bude kontrola dodržování pracovních postupů dle vzorových výrobků a mezioperační kontrola. Dále přinášení a odnášení mezivýrobků a hotových výrobků mezi pracovními stoly.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Benefity

  • Zvláštní prémie - Podíl na hospodářském výsledku společnosti (13. plat).
  • Závodní stravování - Vlastní stravovací zařízení.

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 26 000 Kč
Pracoviště: Západní 1/75, 79604 Prostějov
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Ing. Hana Lambot Wiesinger
E-mail: h.wiesinger@gala.cz
Telefon: 582 314 264, 736 510 793
ID inzerátu: 769143

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.