Specialista péče o zákazníky - aktivní němčina podmínkou!

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Kolín
  • HPP

V tuto chvíli hledáme do obchodního týmu posilu na pozici Specialista péče o zákazníky.

Pozice je vhodná i pro šikovné absolventy, podmínkou je velmi dobrá znalost německého jazyka!

Co Vás čeká?

  • denní komunikace se zákazníky
  • rozvíjení vztahů s klíčovými zákazníky
  • zpracovávání zakázek od příjmu objednávky až po expedici
  • práce v systému a v přidružených souborech
  • zpracovávání podkladů pro obchodníka (kalkulace, příprava výběrových řízení, informace k objednávkám)

Požadujeme:

  • ukončené SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici velkou výhodou, nikoliv podmínkou
  • znalost německého jazyka - komunikativní úroveň podmínkou
  • uživatelská znalost práce na PC (Excel, Word)
  • samostatnost, pečlivost a organizační schopnosti
  • výborné komunikační dovednosti a rozhodnost

Nabízíme:

  • zaměstnání ve stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí
  • finanční ohodnocení s ohledem na předchozí zkušenosti
  • pružná pracovní doba (pevné jádro 8:00 - 14:00)
  • vlastní jídelnu (dotované stravování)
  • 2 sick-days
  • k řádné dovolené i další dny navíc
  • příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • zaškolení na pozici od zkušených kolegů
  • zvýhodněné tarify od T-Mobile pro zaměstnance i rodinné příslušníky
  • vlastní parkoviště
  • MHD zastávku přímo u firmy
  • mnoho dalších firemních benefitů a firemních akcí

Nástup možný ihned.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Umístění pracovní pozice

OTK printing & packaging a.s.

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Plynárenská 233, 28002 Kolín
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Eva Salačová DiS.
E-mail: eva.salacova@otk.cz
Telefon: +420725980356
ID inzerátu: 769511