Vedoucí kvality a laboratoře (potravinářství)

  • TOP zaměstnavatel
  • Tábor

Firemní značka není jen jméno na obalu, je to záruka pro zákazníky, že dostanou to nejlepší, co potravinářství má nabídnout. Hledáme vedoucího kvality, který budete průvodcem na cestě k dosažení nejvyšších standardů kvality a bezpečnosti.

Popis pozice

  • Vedení malého týmu laboratorních pracovníků
  • Odpovědnost za kvalitu a zdravotní nezávadnost výrobků
  • Návrhy zlepšovacích a nápravných opatření
  • Kontrola dokumentace, řešení reklamací
  • Odpovědnost za zajištění metrologie za zpracování dat hotově baleného zboží

Požadavky

  • VŠ vzdělání potravinářského nebo chemického směru
  • Praxe v potravinářství v oblasti kvality
  • Znalost AJ na mírně pokročilé úrovni (využití zejména v písemné formě)
  • Znalost systémů HACCP, IFS
  • Komunikační dovednosti, přirozená autorita, pracovní nasazení

Nabízíme

  • Dlouhodobé, stabilní pracovní uplatnění
  • Člen vedení společnosti
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Mobilní telefon

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Marie Valentová
E-mail: marie.valentova@manpower.cz
Telefon: +420 727 924 395