Specialista plánování výroby - Kolín

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Kolín

V současné době hledáme kolegu na pozici Specialista plánování výroby.

Co Vás čeká?

  • příprava dlouhodobého i krátkodobého plánu zakázek i jednotlivých operací pro zakázky
  • sledování naplněnosti strojů a fronty zakázek
  • stanovování priorit ve vztahu k jednotlivým zakázkám ve výrobě
  • ve spolupráci s odborem prodeje a odborem nákupu zajišťování materiálu pro výrobu plánovaných zakázek
  • sledování potvrzených termínů dodávek zákazníkům, plánování s ohledem na dodržení termínů
  • sledování stavu a pohybu materiálu

Požadujeme:

  • ideálně SŠ vzdělání polygrafického či technického směru
  • předchozí zkušenosti s plánováním výroby
  • znalost postupu výrobních procesů v polygrafii (výhodou)
  • výborná znalost práce na PC (MS Excel)
  • znalost anglického jazyka (výhodou)
  • ochotu se učit, silnou osobnost

Nabízíme:

  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr v české výrobní společnosti s dlouholetou tradicí
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • dotované stravování v moderní jídelně
  • zvýhodněné tarify od T-Mobile pro zaměstnance i rodinné příslušníky
  • pružná pracovní doba (pevné jádro 8:00 - 14:00)
  • 2 sick days
  • příspěvek na dopravu 50 Kč/ odpracovaná směna
  • k řádné dovolené i další dny navíc (rostoucí dovolená)
  • zvýhodněné ceny na ubytování v hotelech (Harrachov a Mariánské Lázně)
  • sleva na vstup do Aquapalace Čestlice
  • mnoho dalších firemních benefitů a firemních akcí

Nástup možný ihned.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Benefity

  • Závodní stravování
  • Ubytování
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Firemní akce
  • Sick days

Umístění pracovní pozice

OTK printing & packaging a.s.

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Plynárenská 233, 28002 Kolín
Kontaktní osoba: Eva Salačová DiS.
E-mail: eva.salacova@otk.cz
Telefon: +420725980356
ID inzerátu: 770377