Elektromechanik strojů | mzda až 45 928 Kč

  • TOP zaměstnavatel
  • Bor

Pro výrobní společnost hledáme vhodné kandidáty na pozici elektromechanika/elektrotechnika.

Pokud máte zkušenost z obdobné pozice, nebo jste absolvent se zaměřením na elektro, a hledáte novou pracovní příležitost, díky které získáte spoustu nových zkušeností, neváhejte nám zaslat váš životopis.

Nástup možný ihned.

Popis pozice

  • identifikace, oprava a údržba strojů a zařízení (roboti, vstřikolisy a další)
  • spolupráce při implementaci nových strojních zařízení
  • spolupráce s kolegy z dalších oddělení (hlavně údržba a výroba)

Požadavky

  • elektro vzdělání
  • zkušenost s opravami a údržbou strojního zařízení
  • ochota práce na 3 směny

Nabízíme

  • nástupní mzda až 45 928 Kč měsíčně + po zaškolení postupné navyšování mzdy
  • příplatek za odpolední směnu 15 Kč/hod.
  • příplatek za noční směnu 25 Kč/hod.
  • měsíční bonus 1 500 Kč
  • stravenka ve výši 100 Kč za každý odpracovaný den
  • mobilní telefon s firemním paušálem
  • bonus za doporučení 10 000 Kč
  • náborový bonus 20 000 Kč
  • příspěvek na rekreaci 5 000 Kč za rok
  • narozeninový bonus ve výši 500 Kč a další odměna při vašich životních událostech
  • odměna za odpracované roky v naší společnosti
  • 25 dní dovolené
  • roční bonus
  • příspěvek na penzijní připojištění 3 % ze mzdy (po 1 odpracovaném roce)
  • perspektivní zaměstnání s možností seberealizace a dalšího rozvoje

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Tereza Procházková
E-mail: tereza.prochazkova@manpower.cz
Telefon: +420725079633
ID inzerátu: 770387