Montér/zámečník | volné víkendy | 2 směnný provoz

  • TOP zaměstnavatel
  • Dolní Benešov

Do společnosti vítáme šikovné montéry/zámečníky, kteří jsou odhodlaní rozvíjet svou kariéru. Právě teď hledáme posilu do týmu, pokud rádi kompletujete a montujete díly, jste tím správným kandidátem, kterého právě potřebujeme.

Popis pozice

  • Příprava komponent pro montáž
  • Skládání, montáž a dokončování armatur
  • Provedení testů a ověření funkčnosti zařízení

Požadavky

  • Dokončené odborné vzdělání
  • Schopnost pracovat s technickou dokumentací
  • Praxe se svařování (CO2)

Nabízíme

  • Zajištěnou pracovní stabilitu s moderním vybavením
  • Pravidelnou měsíční mzdu
  • Bonusy za dosažené výsledky navíc k vašemu platu
  • Možnost získat čtvrtletní odměny
  • Volné víkendy
  • paušální stravenkový program
  • Možnost sick days
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodněné telefonní tarify pro vás a vaši rodinu
  • Možnost bezstarostného parkování, včetně vašeho vozidla
  • Pohodlný dojezd a odjezd s možností výběru mezi MHD, automobilem nebo vlakem

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Barbora Jablonická
E-mail: barbora.jablonicka@manpower.cz
Telefon: +420703477905
ID inzerátu: 770421