Obráběč kovů (CNC) | volné víkendy, kvartální odměny

  • TOP zaměstnavatel
  • Dolní Benešov

Hledáme kandidáty na pozici obsluha CNC. Jsou zde kvartální odměny, cafeteria systém a spoustu dalších benefitů. Takže pokud tě tato práce baví, máte zkušenosti z podobné pozice a hledáte novou pracovní výzvu, neváhejte nám zaslat váš životopis.

Popis pozice

  • Práce na CNC strojů
  • Kontrola výrobních dílů
  • Vrtání, soustružení, frézování, závitování

Požadavky

  • Min. výuční list v technickém oboru
  • Praxe na obdobné pozici
  • Umět číst ve výkresové dokumentaci
  • Fyzická zdatnost, spolehlivost a pečlivost
  • zkušenosti z programem

Nabízíme

  • Mzda 35.000 – 40.000 Kč + zákonné příplatky
  • Stravenkový paušál 55 Kč/den
  • Kvartální bonusy
  • Sick day 2 dny za rok
  • Příspěvek do Cafeterie
  • Příspěvek na penzijní i životní pojištění
  • 25 dnů dovolené
  • Volné víkendy
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Zvýhodněný telefonní tarif i pro rodinu
  • Práce na HPP
  • Po zaučení smlouva na neurčito
  • Nástup rovnou do kmene

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Barbora Jablonická
E-mail: barbora.jablonicka@manpower.cz
Telefon: +420703477905