OBCHODNÍ MANAŽER (M/Ž)

  • TOP zaměstnavatel
  • Brno-město
  • HPP
  • nástup 1. 5. 2024

Pro našeho klienta, rozvíjející se společnost, která je mezinárodním distributorem ortodontických materiálů hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Obchodní Manažer.

Náplň práce:

  • Představení a prodej produktů ortodontickým specialistům
  • Péče o stávající portfolio klientů
  • Budování a vytváření nových vztahů s klienty
  • Dosažení stanovených úkolů a cílů
  • Pořádání seminářů, školení, sympozií

Požadujeme:

  • Minimálně Středoškolské vzdělaní s maturitou, vyšší odborné vzdělaní vítané
  • Pracovní zkušenosti jako obchodní zástupce
  • Angličtina na pokročilé úrovni (B1 – B2) popř. Polština – min. (A2)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Obchodní bystrost, silné prodejní a vyjednávací schopnosti
  • Samostatnost, spolehlivost a flexibilitu
  • Ochotu cestovat

Nabízíme:

  • Práce na živnost
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Firemní automobil, telefon a notebook
  • 25 dnů placené dovolené
  • Stálý home office
  • Sickdays
  • Flexibilní pracovní doba
  • Placené služební cesty (hotel, letenky atd.)
  • Pravidelné teambuildingy v zahraničí, primárně ve Varšavě
  • Místo výkonu práce – celá ČR

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Požadované jazyky

  • Angličtina (aktivní)
  • Polština (aktivní)

Benefity

  • Možnost home office
  • Auto i k soukromým účelům
  • Mobilní telefon
  • Notebook

Kontaktní osoba: Ing. Dita Sukupová
E-mail: dita.sukupova@jistu.cz
Telefon: 604197580

Ochrana osobních údajů

Společnost JISTU recruitment s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost JISTU recruitment s.r.o., sídlem Podolská 2746/35, 628 00 Brno, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.