VÝVOJÁŘ/KA APLIKAČNÍHO SW

  • České Budějovice
  • HPP
  • nástup 1. 5. 2024

Do našeho oddělení Řídicích systémů hledáme novou posilu na návrh a vývoj SW do průmyslových aplikací.

Náplň práce:

  • návrh a vývoj SW do průmyslových aplikací nebo jejich částí
  • příprava a implementace SW projektů
  • interní testování a řešení chyb z testování i provozu.

Požadujeme: znalost programovacího jazyka C# nebo C/C++; znalost principů OOP; aktivní schopnost využívat verzovací nástroj Git případně jeho alternativy; časovou flexibilitu, odpovědnost, kreativitu; schopnost samostatné i týmové práce.

Oceníme: WPF; ASP.NET Core; XML; UML; Web Services; znalost principů transakční SQL databáze; MS SQL.

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české společnosti jsme tu více jak 20 let
  • příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu v centru Českých Budějovic
  • atraktivní a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň na HPP na dobu neurčitou
  • propracované zaškolení, možnost kariérního růstu
  • systém firemního vzdělávání vč. jazykových kurzů v pracovní době
  • práci s využitím moderních technologií
  • stravenky
  • firemní akce
  • motivující systém odměňování (fixní mzda + výkonnostní složka + odměny z projektů); výše mzdy podle praxe (od zkušební lhůty až k individuální výši podle výkonnosti po zapracování)

Nástup: je možný ihned nebo dle dohody.

Zaměstnanecké výhody: flexibilní začátek/konec pracovní doby, mimopracovní aktivity a firemní akce, bonusový systém odměňování, sick days.

Zaujala Vás tato nabídka? Zašlete svůj životopis na e-mail: jana.drabova@datapartner.cz.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSV

Umístění pracovní pozice

dataPartner s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 40 000–50 000 Kč
Pracoviště: Senovážné nám. 241/15, 37001 České Budějovice
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Ing. Jana Drábová
E-mail: jana.drabova@datapartner.cz
Telefon: 724 379 538
ID inzerátu: 770789

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.