Technolog | CNC

  • TOP zaměstnavatel
  • Brno

Do strojírenské firmy, která vyrábí vysoce přesné díly na zakázku v malých a středně velkých sériích, hledáme kandidáta na pozici Technolog/Programátor CNC. Neváhejte se přidat do týmu profesionálů na poli CNC obrábění a broušení a zašlete váš životopis.

Popis pozice

  • Tvořit výrobní technologie nových zakázek
  • Navrhovat nabídkové kalkulace z technologického hlediska
  • Zajišťovat technickou podporu výrobních zařízení
  • Navrhovat inovační procesy stávajících technologických postupů
  • Programovat CNC stroje (po zaškolení)
  • Komunikovat s výrobou a zákazníky při vyjasňování technických požadavků

Požadavky

  • Alespoň rok praxe na podobné pozici
  • Vzdělání v oboru strojírenství
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Zkušenost se zakázkovou výrobou
  • Zkušenost s CAD/CAM Inventor výhodou

Nabízíme

  • 1 směna (flexibilní začátek/konec pracovní doby)
  • Dovolená navíc
  • Odměny
  • Prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Školení a vzdělávací kurzy

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Jana Zemánková
E-mail: jana.zemankova@manpower.cz
Telefon: +420734691538