BOZP specialista

  • TOP zaměstnavatel
  • Přestanov

Vstupte do světa, kde bezpečnost práce není jen prioritou, ale naším závazkem. Hledáme energického a zodpovědného jednotlivce na pozici Bezpečnostního specialisty v našem dynamickém výrobním závodě.

Popis pozice

  • Koordinace Bezpečnosti a Ochrany Zdraví (BOZP), Pracovní Ochrany (PO) a Životního Prostředí (ŽP):Úzká spolupráce s externím správcem pro zajištění optimálního pracovního prostředí.
  • Správa skladu OOPP: Efektivní organizace a správa skladu a dokumentace pro ochranné pomůcky.
  • Kontroly bezpečnosti a dodržování norem: Pravidelné kontroly stavu BOZP a dodržování předpisů s tvorba reportů.
  • Správa pracovních úrazů a školení: Pečlivá evidence pracovních úrazů a zajištění, aby zaměstnanci absolvovali všechny povinné školení.
  • HR Aktivity a administrativa: Pokud budete chtít, můžete se podílet na organizaci výběrových řízení a osobních pohovorů, inzerci volných pozic či správě zaměstnanecké databáze.
  • Motivační programy a akce: Podpora při tvorbě a realizaci motivačních programů a akcí pro zlepšení pracovního prostředí.
  • Správa vnitřních předpisů: Pečlivá správa vnitřních předpisů a směrnic, s podílením se na jejich tvorbě.

Požadavky

  • Minimálně SŠ vzdělání.
  • Minimálně 3 roky praxe na pozici BOZP specialisty ve výrobním závodě.
  • Znalost ISO 14001, IATF 16 949.
  • Dobrá znalost MS Office, výhodou znalost SAP.
  • Anglický jazyk na komuikativní úrovni.

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba.
  • Stravenkový paušál.
  • Příspěvek na dojíždění.
  • Příspěvek na volnočasové aktivity.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Životní pojištění.
  • Služební telefon + SIM karta / Notebook.
  • Placené vzdělávání.

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Michaela Poláková
E-mail: Michaela.Polakova@manpower.cz
Telefon: +420 725 807 275
ID inzerátu: 771742