Specialista kvality

  • TOP zaměstnavatel
  • Korozluky

Hledáme nového člena do našeho týmu! Máte vášeň pro kvalitu a rádi byste se připojili k dynamické společnosti zaměřené na přebalování a distribuci zboží? Pokud ano, pak mi neváhejte zaslat svůj životopis.

Popis pozice

  • Kontrola kvality: Provádění detailních kontrol kvality na našich produktech a zajišťování, že každý balíček splňuje naše vysoké standardy.
  • Sledování kvality procesů: Monitorování a vyhodnocování účinnosti procesů v rámci společnosti a navrhování zlepšení tam, kde je to potřeba.
  • Spolupráce s týmem: Úzká spolupráce s ostatními odděleními a týmy, abyste zajistili soulad a kvalitu ve všech fázích logistického řetězce.
  • SAP a Excel: Práce se SAP a Excel bude běžnou součástí Vašich každodenních úkolů.

Požadavky

  • Angličtina: Komunikativní úroveň angličtiny je nezbytná pro denní komunikaci.
  • Zkušenosti s kontrolou kvality: Dobrá znalost nástrojů kontroly kvality a způsobů hodnocení.
  • SAP a Excel: Zkušenost s prací v SAP a pokročilá uživatelská znalost Excelu.
  • Zkušenosti v logistice nebo výrobním prostředí: Předchozí zkušenosti v oblasti logistiky nebo ve výrobním prostředí jsou výhodou.

Nabízíme

  • Klidné a pohodové pracovní prostředí
  • 13. plat
  • Stravenkový paušál
  • Vitamínový program

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Michaela Poláková
E-mail: Michaela.Polakova@manpower.cz
Telefon: +420 725 807 275
ID inzerátu: 771743