Projektový vedoucí

  • TOP zaměstnavatel
  • Pardubice

Do společnosti působící v oblasti automotive právě hledáme spolehlivého kolegu, který se bude podílet na významných projektech, které bude moci aktivně posouvat, vylepšovat a především spravovat.

Pokud hledáte stabilní pracovní uplatnění a chcete spolupracovat s lídry v oboru, pak nám dejte o sobě vědět!

Popis pozice

  • Stanovení a aktualizace časového plánu při zavádění nových produktů
  • Spolupráce na vývoji a návrhu výrobků
  • Spravování a vedení svěřené dokumentaci související s řízením projektu
  • Komunikace a udržování vztahů se zákazníky
  • Průběžná kontrola zakázek

Požadavky

  • SŠ technického zaměření včetně praxe, nebo VŠ
  • Komunikativní angličtina
  • Znalost čtení výkresové dokumentace a výkresů, znalost AutoCad výhodou
  • Ochota občasně vycestovat za zákazníky
  • Praxe na obdobné pozici z prostředí automotive výhodou

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Náborový příspěvek
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Obědy na pracovišti s příspěvkem zaměstnavatele
  • Flexibilní pracovní doba

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Lucie Luštinová
E-mail: lucie.lustinova@manpower.cz
Telefon: 702290139