Teamleader skladu - od 35 000,-

  • TOP zaměstnavatel
  • Úžice

Do našeho mezinárodního týmu hledáme posilu, která se bude aktivně podílet na zdokonalování nového projektu. Jste vůdčí osobnost a dokážete prokázat?

Popis pozice

  • Vedení směny a její organizace
  • Příjem/expedice + tvorba a kontrola příslušných dokumentů
  • Dodržení kanaban
  • Zodpovědnost za zavážení linek bez prostojů
  • Inventury a kontrola stavu skladu
  • Administrativní činnost
  • Zastoupení administrativního asistenta skladu (interní příjem a výdej materiálu, OPP apod.)
  • Zajištění přebalování materiálů a likvidace nevratných obalů

Požadavky

  • Praxe s vedením týmu ve skladu (min. 1 rok)
  • Znalostní práce v SAP
  • Dodržování 5S a BOZP
  • řŘdičské oprávnění VZV (W1) + praxe
  • Ochota pracovat ve směnném provozu (aktuálně nepřetržitý provoz 6-18/18-6 dle směnného kalendáře)

Nabízíme

  • Atraktivní mzdu
  • Bonusy a příplatky
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování (60 Kč/za odpracovanou směnu)
  • 25 dní dovolené
  • Možnost podílení se na novém projektu
  • Mezinárodní prostředí (s možnostmi anglického jazyka) a stabilita společnosti, která je na trhu 30 let
  • Příležitost k dalšímu kariérnímu růstu

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 30 000–45 000 Kč
Kontaktní osoba: Michaela Pavlíčková
E-mail: michaela.pavlickova@manpower.cz
Telefon: +420 703 865 349
ID inzerátu: 771816