Stavbyvedoucí - městské zakázky

  • TOP zaměstnavatel
  • Nové Město na Moravě

Do stabilní společnosti, která se stará o městské zakázky - jedná se zejména o drobné výstavby (rekonstrukce apod.) a údržbové práce např. na místních komunikacích a chodnících, v bytech, na veřejném osvětlení apod., hledáme nového kolegu, který bude zodpovídat nejen za tyto zakázky, ale i za stavební četu.

Pokud máte praxi v oblasti stavebnictví a hledáte fajn stabilní dlouhodobou práci, tak mi o sobě dejte vědět!

Popis pozice

  • Vedení stavební skupiny pracovníků na drobných i větších stavebních akcích
  • Spolupráce na administrativě těchto zakázek
  • Příprava podkladů pro fakturaci
  • Jednání sdodavateli materiálů, se subdodavateli
  • Spolupráce svedoucím stavebních činností a údržby

Požadavky

  • Máte praxi v oblasti stavebnictví/údržby
  • Jste aktivním řidičem skupiny B
  • Výhodou je znalost rozpočtových programů
  • Jste komunikativní, zodpovědný a je na Vás spoleh!

Nabízíme

  • Stabilní práci na plný nebo zkrácený úvazek (dle Vašich požadavků)
  • Roční odměny
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Stravenkový paušál
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na dovolenou
  • Nastoupit můžete ihned

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Sára Sirá
E-mail: sara.sira@manpower.cz
Telefon: +420 773 769 208