Svářeč do super týmu

  • TOP zaměstnavatel
  • Krupka

Hledáme zkušeného svářeče, který se připojí k našemu týmu. Hlavními úkoly budou ruční svařování kovových konstrukcí a součástí podle technických výkresů a specifikací. Kandidát by měl mít zkušenosti s různými typy svařování, včetně MIG, TIG a elektrody.

Popis pozice

  • ruční svařování kovových konstrukcí a součástí podle technických výkresů a specifikací
  • používání různých technik svařování, včetně MIG, TIG a elektrody, v závislosti na požadavcích projektu
  • příprava materiálu a povrchů před svařováním, včetně čištění a přípravy svařovaných spojů
  • dodržování bezpečnostních předpisů a postupů svařování pro minimalizaci rizika pracovních úrazů a zajištění bezpečného pracovního prostředí
  • spolupráce s ostatními členy výrobního týmu a techniky při řešení problémů a optimalizaci procesů

Požadavky

  • zkušenosti s ručním svařováním kovových konstrukcí a součástí
  • schopnost číst a interpretovat technické výkresy a specifikace
  • znalost různých technik svařování, včetně MIG, TIG a elektrody
  • zodpovědný přístup k práci a schopnost pracovat jak samostatně, tak i v týmu
  • certifikace v oboru svařování výhodou

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání v rychle rostoucí společnosti
  • konkurenceschopný plat a možnosti profesního rozvoje
  • podpora odborného školení a certifikace
  • přátelské pracovní prostředí a příležitost pracovat s moderní technologií

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Jana Maredová Kočárková
E-mail: jana.maredova@manpower.cz
Telefon: +420 604 226 079
ID inzerátu: 771854