PRODUKTOVÝ MANAŽER PRO OBLAST TOPENÍ

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Praha
  • HPP
  • nástup ihned

Pro našeho klienta obchodní společnost patřící mezi nejvýznamnější velkoobchodní dodavatele v oblasti topení, sanity a inženýrských sítí, hledáme do produktového týmu vhodného kandidáta nebo kandidátku jako náhradu za odcházejícího kolegu na pozici Produktového manažera především pro oblast topení.

Náplň práce:

  • vyhledávání nových a správa stávajících výrobců a dodavatelů, komplexní zastřešení produktového portfolia v oblasti topení
  • nastavování skladových zásob s ohledem na obrátkovost zboží.
  • zodpovědnost za vlastní produktovou řadu
  • pravidelná školení obchodních zástupců a prodejců na pobočkách po celé ČR.
  • občasné poradenství a osobní jednání se zákazníky v oblasti realizace velkých zakázek.

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání technického směru, stavebnictví a obor TZB je výhodou
  • prokazatelnou zkušenost s produktovým managementem v oboru TZB minimálně 5 let
  • řidičský průkaz sk. B
  • komunikativní osobnost
  • dobrou uživatelskou znalost PC, znalost SAP je pro Vás výhodou
  • flexibilitu, spolehlivost a především loajalitu

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí nejen na českém trhu
  • nástupní mzda od 50 000 Kč/měsíc dle zkušeností + zajímavý roční bonus dle plánu
  • možnost osobního i profesního rozvoje - pravidelná produktová i dovednostní školení
  • notebook, mobilní telefon,
  • příspěvek na stravování stravenkovým paušálem 107 Kč/odpracovaný den
  • Cafeterie Benefit plus roční příspěvek na sport, kulturu a zdraví, navíc příspěvek k osobním i pracovním výročím
  • rekondiční volno
  • spolupráci na hlavní pracovní poměr
  • sídlo společnosti na Praze 9 (Ul. Průmyslová)

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Benefity

  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Stravenkový paušál
  • Cafeterie
  • Bonusy a prémie

JISTU recruitment s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Ing. Dita Sukupová
E-mail: dita.sukupova@jistu.cz
Telefon: 604197580

Ochrana osobních údajů

Společnost JISTU recruitment s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost JISTU recruitment s.r.o., sídlem Podolská 2746/35, 628 00 Brno, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.