AUTOMECHANIK, OPRAVÁŘ - NÁKLADNÍCH VOZIDEL

  • Nymburk
  • HPP
  • nástup 1. 6. 2024

Hledáme do svého týmu zaměstnance AUTOMECHANIKA, OPRAVÁŘE nákladních, užitkových a osobních vozidel:

Náplň práce:

  • diagnostika poruch a stavu nákladních, užitkových a osobních vozidel
  • stanovení způsobu opravy
  • provedení opravy
  • provádění údržby, prohlídek a oprav
  • posuzování opotřebení a funkční způsobilosti vozidla
  • provádění generálních oprav a zkušební jízdy

Požadujeme:

  • vysoké pracovní nasazení s přirozenou chutí pracovat
  • bezúhonnost, spolehlivost, schopnost práce v kolektivu
  • časová flexibilitu, loajálnost
  • vzdělání minimálně střední odborné (vyučen obor automechanik)
  • řidičský průkaz skupiny B, C+E (výhodou)
  • praxe v oboru

Nabízíme:

  • zaměstnání u stabilní a neustále se rozvíjející společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení
  • mobilní telefon a další zaměstnanecké bonusy a benefity

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Umístění pracovní pozice

WC Servis s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 35 000–45 000 Kč
Pracoviště: Poděbradská 2635, Nymburk
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Jan Kovář
E-mail: kovar@wcservis.cz
Telefon: 774568040
ID inzerátu: 772213

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.