Kalkulant/nákladový specialista | mimo automotiv

  • TOP zaměstnavatel
  • Valašské Meziříčí

Aktuálně hledáme specialistu pro oblast nákladů a technické kalkulace, který by byl součástí zahraniční firmy. Tato pozice poskytuje rozmanité pracovní úkoly a atraktivní finanční ohodnocení. Pokud máte zkušenosti s náklady, kalkulacemi a analýzami, a zároveň excelujete v práci s Excelem a vynikáte analytickým myšlením a pečlivostí, pak je tato příležitost pro vás. Stačí nám zaslat váš životopis a posunete se tak o krok blíže k této zajímavé možnosti.

Popis pozice

  • Zpracování žádostí, výpočet nabídky a komplexní zpracování nabídkových materiálů.
  • Provádění rozkladů nákladů, kalkulace a analýza současných produktů.
  • Kontrola a hodnocení ziskovosti produktů.
  • Navrhování úprav finančních údajů v systému SAP.
  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními v rámci firmy, včetně nákupu, zákaznického servisu, controllingu atd.

Požadavky

  • Absolvent středoškolského/vysokoškolského vzdělání v oboru ekonomie nebo techniky
  • Znalosti a schopnost porozumění technické dokumentace
  • Analytické schopnosti, vysoká míra zodpovědnosti, pečlivost a efektivní komunikační dovednosti
  • Pokročilá znalost MS Office, zejména Excelu
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí zavedné výrobní společnosti
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování (firemní stravování)
  • Cafeterie systém
  • Firemní akce
  • Zvýhodněný mobilní tarif

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Barbora Jablonická
E-mail: barbora.jablonicka@manpower.cz
Telefon: +420703477905