Manažera výroby | atraktivní mzda

  • TOP zaměstnavatel
  • Valašské Meziříčí

Aktuálně hledáme manažera výroby, který by se připojil k zahraniční firmě. Tato pozice nabízí pestrou škálu pracovních úkolů a atraktivní finanční ohodnocení. Pokud máte rádi jednání s lidmi a rádi pracujete nezávisle, pak je tato pozice přesně pro vás. Stačí nám zaslat váš životopis a budete o krok blíže k této příležitosti.

Popis pozice

  • Zajištění dodržování výrobního plánu, procesů a postupů.
  • Vedoucí a motivující vedení výrobního týmu.
  • Zodpovědnost za dosažení výsledků v oblasti výkonu a kvality.
  • Aktivní spolupráce s ostatními odděleními, včetně kvality, logistiky, výzkumu a vývoje, lidských zdrojů atd.
  • Analýza a zpracování výrobních dat a reportů.

Požadavky

  • Absolvované středoškolské/vysokoškolské vzdělání v technickém oboru
  • Minimálně 5 let zkušeností na podobné pozici
  • Schopnost komunikovat v anglickém jazyce
  • Platný řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost práce s počítačem (MS Office)
  • Zkušenost s vedením týmu, proaktivní přístup a schopnost pracovat samostatně

Nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí zavedné výrobní společnosti
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování (firemní stravování)
  • Cafeterie systém
  • Roční bonus
  • Poukázky Flexi pass
  • Zvýhodněný mobilní tarif

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Barbora Jablonická
E-mail: barbora.jablonicka@manpower.cz
Telefon: +420703477905