CNC operátor – soustružník

  • TOP zaměstnavatel
  • Ostrava

V současné době hledáme nového člena týmu na pozici CNC operátor – soustružník. Společnost vyznačuje precizní obrábění a nejen to. Je také předním dodavatelem prvotřídních návarů vyrobených z niklových slitin, složitých montovaných celků, a dokonce provádí hydrostatické a plynové tlakové zkoušky. Staňte součástí této inovativní a dynamické organizace!

Popis pozice

  • Aktivní obsluha CNC soustruhu
  • Precizní nastavení afixace obrobků
  • Výběr optimálních řezných parametrů anástrojů pro dokonalé obrábění
  • Úprava programu dle aktuálních potřeb aprovedení případných korekcí
  • Důkladné měření jak obrobených, tak hotových dílů
  • Zručná manipulace sobrobenými díly
  • Kvalitní kontrola výrobků po dokončení obrábění

Požadavky

  • Znalost výkresové dokumentace a schopnost precizního obrábění a měření přesných dílů
  • Neústupnost v dosažení maximální kvality
  • Spolehlivost a pečlivost v každodenní práci
  • Otevřenost a schopnost učit se novým dovednostem
  • Ochota pracovat přesčas, když je to zapotřebí
  • Výhodou je znalost práce na soustruzích MAZAK 400II, SPU40, SUA 150, PUMA 700LY

Nabízíme

  • Práce v třísměnném provozu na HPP (Hlavní pracovní poměr)
  • Pracovní doba 7,5 hodiny s 30minutovou přestávkou
  • Mzda odpovídající vašim zkušenostem + odměny a prémie
  • 25 dní dovolené pro zajištění vašeho zaslouženého odpočinku
  • Široké spektrum benefitů, včetně stravenek, příspěvku k penzijnímu připojištění, příplatků za práci přesčas, a odměny za váš aktivní přístup k práci
  • Možnost neustálého profesního rozvoje, abyste mohli růst společně s námi

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Viola Demhasajová
E-mail: viola.demhasajova@manpower.cz
Telefon: +420703865275