Specialista technického měření

  • TOP zaměstnavatel
  • Nový Bydžov

Pro zakázkovou výrobní společnost se závodem v Novém Bydžově právě hledáme posilu, která doplní a povede menší přátelský kolektiv a bude se aktivně podílet na kvalitě nabízených produktů společnosti.

Pokud hledáte mnohotvárnou a zodpovědnou práci ve výrobní sféře, máte vzdělání technického zaměření nebo předchozí zkušenosti z oblasti výrobní kvality a nezaleknete se ani 3 směnného provozu, pak nám dejte o sobě vědět!

Popis pozice

  • drobné úpravy a přípravy vzorků pomocí broušení
  • nastavení a programování měřicích zařízení, měření podle zavedených standardů
  • zpracování a vyhodnocení a výstupů měření podle požadavků zákazníka– tvorba jednoduchý tabulek v excelu
  • tvorba měřících programů na měřidlech, zpracování pracovních postupů
  • samostatná zodpovědná, ale i týmová práce
  • vedení menšího kolektivu

Požadavky

  • technické vzdělání či praxe na obdobné pozici
  • znalost práce na pc- excel, email
  • ochota pracovat ve 3 směnném provozu
  • znalost čtení technických výkresů
  • zkušenosti s programováním měřícíh přístrojů
  • povědomí o deskiptivní geometrii
  • pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • platové ohodnocení podle zkušeností
  • pravidelné navyšování mezd
  • roční bonusy
  • stravenky
  • příspěvek na penzijko
  • firemní akce

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Lucie Luštinová
E-mail: lucie.lustinova@manpower.cz
Telefon: 702290139