Data Analyst s růstem do Data Engineeringu

  • TOP zaměstnavatel
  • Hlavní město Praha

Pro našeho klienta, mezinárodní přepravní společnost, hledáme Data analytika / Data engineera na různé interní a externí projekty do menšího týmu. Nejdůležitější je pro nás zapadnutí do týmu a background na pozici datového analytika.

Popis pozice

Pozice má širší zaměření takže se setkáte s klasickou analytickou prací, ale budete například i pomáhat s modelováním a vývojem datových modelů. Primární je však dobrá spolupráce. Posílíte menší tým, který potřebuje pomoc primárně sdatabázemi, údržbou dat, BI reportingem + je možnost se podílet na vývoji integrovaných dat. Budete pracovat na interních projektech, ale i spolupracovat s „externími“ společnostmi vrámci celého koncernu napříč Evropou kde se budete moci dostat kzajímavým technologiím.

Co budete dělat?

  • Pracovat na návrhu a vývoji modelů integrovaných dat
  • Dělat BI reporting, primárně v Power BI
  • Udržovat datasety
  • Spolupracovat na dalších IT projektech v rámci interních, ale i externích týmů
  • Upravovat vstupní a výstupní soubory
  • Obecně pomáhat s Daty/Reporty

Požadavky

Nejdůležitější je sednout si s týmem a mít background v datové analýze - primárně s Micosoft tooly (Power BI, Excel) a SQL

Co od Vás očekáváme

  • Zkušenosti v datové analýze / BI reportingu
  • Zkušenost s relačními databázemi (SQL) a MS Excel na vyšší úrovni
  • Zkušenost s Power BI nebo jinými vizualizačními nástroji
  • AJ na komunikativní úrovni

Výhodou

  • Zkušenost DAX
  • Zkušenost vývojem modelů v Power BI
  • Znalost modelování vrstev a granulity dat

Nabízíme

Nabízíme

  • Dlouhodobá spolupráce v menším týmu
  • Týden dovolené navíc, stravenky
  • Možnost externích školení
  • Sídlo v centru Prahy
  • Kreativní a různorodou práci plnou výzev na zajímavých projektech

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: David Veverka
E-mail: david.veverka@manpower.cz
ID inzerátu: 772469