Inženýr zákaznické kvality, non-automotive

  • TOP zaměstnavatel
  • Plzeň

Pro plzeňskou výrobní (non-automotive) společnost hledáme kandidáty na pozici Inženýr zákaznické kvality.

Popis pozice

  • pravidelná komunikace se zákazníky
  • řešení zákaznických neshod a reklamací
  • kontrola kvality výroby, zpracování analýz
  • hledání možností ke zlepšení kvality v rámci výroby a stanovování nápravných opatření
  • účast na interních auditech
  • zpracování příslušné dokumentace (např. kontrolní plány)

Požadavky

  • předchozí zkušenost na obdobné pozici
  • pokročilá znalost anglického jazyka (min. úroveň B1)
  • znalost ISO 9001 nebo IATF 16949, dále 8D reporty, FMEA apod.

Nabízíme

  • flexibilní pracovní doba
  • pravidelné bonusy a prémie
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování a příspěvek na stravování
  • kafeterie
  • možnost Multisport karty
  • možnost dalšího vzdělávání (např. jazykové kurzy)

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Tereza Havlovicová
E-mail: tereza.havlovicova@manpower.cz
Telefon: +420 727 991 982