Technická podpora výrobního procesu/Normovač, 40 000-60 000 Kč

  • TOP zaměstnavatel
  • Plzeň

Pro plzeňskou výrobní společnost hledáme kandidáty na pozici Technická podpora výrobního procesu/Normovač.

Popis pozice

  • měření a vyhodnocování výrobních procesů - kontrola plnění pracovních norem
  • zpracování hodinové normy na základě výkresové dokumentace
  • vytváření pracovních norem za účelem zvýšení produktivity práce
  • spolupráce na ročním přecenění produktů z pohledu výrobních hodin
  • součinnost při řešení výrobních problémů podle metodiky QRQC

Požadavky

  • zkušenosti se snímkováním, měřením časů, stanovováním norem nebo alespoň znalost některé z metod - MOST/MTM/REFA
  • znalost výkresové dokumentace
  • schopnost pracovat s kancelářskými nástroji MS Office (MS Excel, MS World)

Nabízíme

  • flexibilní pracovní doba, práce na 1 směnu
  • pravidelné bonusy a prémie
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování a příspěvek na stravování
  • kafeterie
  • možnost Multisport karty
  • možnost dalšího vzdělávání (např. jazykové kurzy)

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Tereza Havlovicová
E-mail: tereza.havlovicova@manpower.cz
Telefon: +420 727 991 982