Asistent/ka pro vedoucího projektu (Plzeň)

  • TOP zaměstnavatel
  • Plzeň

Pro stabilní stavební společnost s dlouholetou historií, která se zabývá mostními, železničními, bytovými i pozemními stavbami, sídlící přímo v Plzni, hledáme kandidáty na pozici asistent/ka pro vedoucího projektu.

Nástup možný ihned.

Popis pozice

  • Spolupráce na koordinaci stavby a jejím materiálovém zajištění
  • Tvorba změnových listů – kalkulace víceprací/cenové kalkulace, tvorba výkazů
  • Tvorba časových a finančních harmonogramů stavby, zjišťovacích protokolů – fakturace
  • Komunikace s investorem, TDI, projektanty a statiky (např. připomínky k projektové dokumentaci)
  • Příprava podkladů k výběru subdodavatelů, kontrola měsíčních soupisů provedených prací

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru (vhodné i pro absolventy)
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Nutná orientace v technické dokumentaci
  • Znalost německého jazyka výhodou

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Roční prémie
  • Stravenkový paušál v hodnotě 82 Kč/den
  • Příspěvek na penzijní připojištění 500 Kč/měsíčně
  • Školení a další vzdělávání
  • Možnost výuky německého jazyka v rámci pracovní doby
  • Každoroční zvyšování mezd
  • Práce ve stabilní firmě s přátelskou atmosférou

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Tereza Vlachová
E-mail: tereza.vlachova@manpower.cz
Telefon: +420775852654