Inženýr zákaznické kvality (mzda až 85 000 Kč)

  • TOP zaměstnavatel
  • Kostelec

Pro výrobní společnost v blízkosti Plzně hledáme inženýra zákaznické kvality. Hledáte novou pracovní příležitost a chtěl/a byste se věnovat zákaznické kvalitě?

Pokud máte zkušenosti z oblasti kvality a zároveň máte komunikativní angličtinu, máme nabídku právě pro vás.

Nástup možný ihned.

Popis pozice

  • Denní komunikace se zákazníky (v případě reklamací, nebo jiných dotazů souvisejících s kvalitou výrobků)
  • Nastavení specifických požadavků zákazníka ve výrobním procesu
  • Návštěvy u zákazníků, spolupráce na interních auditech
  • Analýza neshod, vedení nápravných opatření
  • Reporting

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání ve strojním nebo technickém oboru
  • Praxe v oblasti kvality - znalost PPAP, 8D reportů, FMEA, ISO normy a další
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (denní telefonická i písemná komunikace)

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba
  • 3 % nárůst mzdy každý rok
  • Týden dovolené navíc
  • Obědy zdarma
  • Příspěvek na dopravu 4 Kč/km
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • Flexi Pass karta
  • Bonusy za životní i pracovní jubilea
  • Seniority bonus (náleží po více než 6 měsících ve firmě)
  • Relokační balíček

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 45 000–85 000 Kč
Kontaktní osoba: Tereza Vlachová
E-mail: tereza.vlachova@manpower.cz
Telefon: +420775852654
ID inzerátu: 772500