Plánovač materiálu do výroby

  • TOP zaměstnavatel
  • Hustopeče

Chceme, aby tu s námi naši čtyřnozí parťáci byli co nejdéle, a jdeme na to od lesa. Víme totiž, že zdraví a spokojenost našich mazlíčků se vyvíjí i od toho, co najdou v misce.

Protože dáváme našim nadaným zaměstnancům prostor ke kariérnímu růstu, hledáme nyní nového kolegu do role plánovače odbytu materiálu do výroby.

Popis pozice

  • koordinace rozložení skladových zásob surovin a obalového materiálu
  • tvorba výrobního plánu a hlavně jeho případné operativní úpravy v souladu se situací ve výrobě
  • práce s daty především v systému SAP
  • podílení se na přípravě a provádění inventur

Požadavky

  • při práci na podobné pozici jste využíval SAP a další administrativní nástroje jako je třeba Excel
  • dokážete zachovat chladnou hlavu i ve chvíli, kdy jiní ne
  • jste nadaný komunikátor, a dokážete se domluvit nejen česky, ale i anglicky (přibližně na úrovni B2)

Nabízíme

  • Roční bonus
  • Budeme vám přispívat na váš volný čas prostřednictvím systému Cafeteria, a můžete se těšit i na spoustu dalších příspěvků, jako třeba příspěvek na dojíždění, stravování, zdravotní péči, penzijní připojištění i na životní pojištění.

Jestli umíme platit i jinak než jen penězi? Ale jistě, beze všeho – ještě u nás máme:

  • dovolenou navíc
  • volně přístupnou firemní posilovnu
  • firemní vzdělávání a příspěvky na jazykové kurzy
  • a nakonec zvýhodněný nákup firemních produktů

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Kateřina Procházková
E-mail: katerina.prochazkova@manpower.cz
Telefon: 734 767 540