Rýsovač/ka

  • TOP zaměstnavatel
  • Šternberk

Do mezinárodní výrobní společnosti hledáme šikovného Rýsovače.

Popis pozice

- Čtení a používání technických podkladů a výkresové dokumentace.

- Rozměřování a orýsování materiálů a strojních součástí.

- Volba vhodného postupu práce, potřebného nářadí, pomůcek a měřidel pro provádění rýsovačských prací.

- Proměřování a orýsování dílců pro strojní obrábění, orýsování os v jednotlivých rovinách a roztečích.

- Orýsování součástí a polotovarů s použitím měřidel, rýsovačského nářadí, pomůcek, strojů.

- Aktivní účast na identifikaci nedostatků ve výrobě a navrhování vhodných řešení.

- Spolupráce s technology a konstruktéry na výrobě a zavádění nových dílců a výrobních postupů při zajištění kvality a dodržování bezpečnostních standardů.

- Nedílnou součástí je práce s ERP systémem.

Požadavky

- Uchazeč se zkušenostmi jako zámečník, obráběč výhodou.

- Kandidát se schopností čtení technických výkresů.

- Jste precizní při plnění pracovních úkonů a máte týmového ducha.

Nabízíme

- stravenky v hodnotě 100,- Kč

- 25 dnů dovolené

- měsíční prémie až do výše 15 %

- firemní stravování - bohatý výběr jídel

- vitamínové balíčky

- slevy na kulturní akce

- firemní akce pro naše zaměstnance

- příjemné pracovní prostředí

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Sylva Valentová
E-mail: sylva.valentova@manpower.cz