MISTR VÝROBY na 2 směny | Frýdecko-Místecko

  • TOP zaměstnavatel
  • Brušperk

Hledáme manuálně zručného kandidáta/kandidátku na pozici mistra výroby. Těšit se můžete na rozmanitou výrobu, kde se potkáte s různými technologiemi a zajímavým produktem! Odměnou vám budou měsíční bonusy a další benefity.

Popis pozice

  • Řízení a koordinace výroby na své směně (spolu s předáky)
  • Dodržování technologických a pracovních postupů
  • Evidence a hlídání KPIs: produktivity, efektivity, BOZP, pracovní doby a docházky zaměstnanců
  • Odpovědnost zaplnění termínů zakázek
  • Práce ve dvousměnném provozu

Požadavky

  • Vzdělání nejlépe strojírenského zaměření
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Praxi na podobné pozici ve strojírenství/výrobě minimálně 3 roky
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Ochota pracovat na 2 směny

Nabízíme

  • Mzda + prémie až 20%
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na sportivní aktivity - Multisport karta
  • Čisté prostředí nové budovy
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění (po půl roce)
  • Odměna za doporučení nového zaměstnance
  • Zvýhodněné volání pro zaměstnance i jejich rodinu
  • Odměny při životním a pracovním jubileu

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Michaela Hýblová
E-mail: michaela.hyblova@manpower.cz
Telefon: +420 703 865 274