Stavebního Dozor na Zkrácený Úvazek

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Benešov
  • HPP, Zkrácený úvazek

Popis

Hledáme Stavebního Dozor na Zkrácený Úvazek

Pro následující měsíce hledáme spolehlivého a zkušeného kolegu, který by se připojil k našemu týmu jako Stavební Dozor. Tato pozice je ideální pro důchodce, nebo jedince hledající zkrácený pracovní úvazek. Práce zahrnuje dohled nad stavebními pracemi realizovanými v rámci projektu OPTAK v BAEST Machinery Holding, a.s

Požadavky:

  • Praxe na pozici stavebního dozoru, stavbyvedoucího nebo obdobné zkušenosti jsou nezbytné.
  • Schopnost organizovat a dohlížet na stavební práce s ohledem na kvalitu a dodržování harmonogramu.
  • Komunikativní a schopný řešit případné problémy nebo nejasnosti s členy týmu.

Nabízíme:

  • Zkrácený pracovní úvazek, ideální pro důchodce nebo jedince hledající flexibilní pracovní možnosti.
  • Příležitost pracovat na zajímavém a aktuálním stavebním projektu.
  • Možnost přivydělat si k důchodu nebo jinému zaměstnání.

Náplň práce:

  • Dohled a kontrola stavebních prací s důrazem na kvalitu provedení.
  • Zajištění dodržování stavebních předpisů a bezpečnostních standardů.
  • Komunikace s týmem a řešení případných problémů v průběhu realizace projektu.

Pokud splňujete požadavky a máte zájem připojit se k našemu týmu, zašlete nám prosím svůj životopis na níže uvedený kontakt. Těšíme se na spolupráci s vámi!

Kontakt: Smolíková Petra

psmolikova@baest.cz

tel: 722 711 200

Děkujeme za projevený zájem

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Benefity

  • Ubytování
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Jízdní výhody
  • Pitný režim
  • Relax zóna - masáže v rámci pracovní doby

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Petra Smolíková
E-mail: psmolikova@baest.cz
Telefon: 722711200