Stavbyvedoucí / Stavební technik

  • TOP zaměstnavatel
  • České Budějovice

Do společnosti TECHO CB, s.r.o. hledáme kolegu/kolegyni na pozici Stavbyvedoucí pro pozemní stavby se zaměřením na střešní pláště a fasády.

Pokud máte praxi v oblasti stavebnictví a hledáte stabilní práci v přátelském kolektivu, dejte nám o sobě vědět!

Popis pozice

  • Samostatné řízení více stavebních zakázek současně
  • Příprava podkladů pro fakturaci
  • Zastupování společnosti vůči objednavateli, projektantovi
  • Jednání s dodavateli materiálů, se subdodavateli
  • Kontrola průběhu zakázek
  • Řízení a koordinování pracovníků na denní bázi
  • Lokalita Jihočeský kraj, příp. Praha

Požadavky

  • Praxi v oblasti stavebnictví
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Min. SŠ vzdělání
  • Autorizaci (autorizovaný technik nebo autorizovaný inženýr)
  • Samostatnost a komunikativnost

Nabízíme

  • Stabilní práci na plný úvazek, případně na IČO
  • Pravidelné prémie za každý dokončený projekt
  • Služební automobil
  • Stravenkový paušál
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Profesionální zaškolení a poskytnutí potřebných školení, kurzů

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Monika Chmelová
E-mail: monika.chmelova@manpower.cz
Telefon: +420607060632