Přípravář stavební výroby | Ostrava

  • TOP zaměstnavatel
  • Ostrava

Pro projekty v Ostravě a okolí v oblasti občanské vybavenosti a bytové výstavby hledáme stavebního přípraváře.

Popis pozice

  • Příprava technických, ekonomických a smluvních podkladů na základě rozpočtu a projektové dokumentace
  • Poptávání subdodavatelů
  • Příprava tendrů a následné vyhodnocování nabídek subdodavatelů
  • Příprava základních parametrů smluv se subdodavateli
  • Organizace výběrů subdodavatelů (spolu s projektovým manažerem stavby)
  • Částečné posuzování projektů (návrhy alternativních technických řešení)
  • Komunikace se subdodavateli, investorem, projektantem

Požadavky

  • Vzdělání se zaměřením na pozemní stavby (min. SŠ)
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Excel, AutoCAD),
  • Orientace v projektové dokumentaci
  • Pečlivost, organizační schopnosti, důraz na dodržování termínů

Nabízíme

  • Stabilní zázemí stále se rozvíjející společnosti
  • Otevřenou přátelskou atmosféru
  • Čtvrtletní prémie
  • Telefon, notebook
  • Flexibilní pracovní doba, možnost home office
  • Školení a kurzy
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky
  • Cafeterie
  • Příspěvek na penzijní či životní pojištění

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Lenka Hermannová
E-mail: lenka.hermannova@manpower.cz
Telefon: +420703865348