Strojírenský dělník v Ostravě

  • TOP zaměstnavatel
  • Ostrava

Pro klienta, který má bohatou historii v oboru prodeje hutního materiálu, hledáme nového kolegu na pozici strojírenského dělníka.

Nástup je možný ihned!

Popis pozice

  • Vaším úkolem bude zajistit plynulý příjem, pečlivou přípravu aefektivní výdej hutního materiálu
  • Pracuje se na dvousměnný provoz – ranní aodpolední

Požadavky

  • Spolehlivost a odpovědnost v docházce
  • Střední odborné vzdělání s výučním listem
  • Dobrý zdravotní stav

Nabízíme

  • Mzda 26.000 Kč + zákonné příplatky
  • Po zapracování se mzda navyšuje
  • Stravenky 90 Kč/směna (za práci o víkendu)
  • Volné víkendy
  • 25 dní dovolené
  • Práce na HPP
  • Možnost přestupu do kmene po 6. měsících
  • Stravování v kantýně

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Zuzana Adamčíková
E-mail: zuzana.adamcikova@manpower.cz
Telefon: +420 731 634 084