OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE (M/Ž)

  • TOP zaměstnavatel
  • Praha-východ
  • HPP
  • nástup 1. 5. 2024

Pro našeho klienta, společnosti, která je globálním dodavatelem laboratorních přístrojů a zaměřuje se na výzkum, vývoj a výrobu vědeckých a laboratorních zařízení pro kapalinovou chromatografii. Hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Obchodně-technický zástupce.

Náplň práce:

  • Komunikace s českými i mezinárodními zákazníky a obchodními partnery
  • Vyhledával nových obchodních příležitostí
  • Spolupráce s marketingovým oddělením a oddělením výzkumu a vývoje
  • Účast na mezinárodních jednáních, výstavách a prezentacích

Požadujeme:

  • Středoškolské či vysokoškolské vzdělání
  • Praxe v oboru – výhodou
  • Znalost angličtiny na vysoké úrovni
  • Dobré komunikační schopnosti v anglickém/českém jazyce
  • Schopnost učit se nové věci o technických produktech
  • Samostatnost, přesvědčivost, zodpovědnost
  • Řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr
  • Motivační finanční ohodnocení
  • 13. plat
  • Dovolená 5 týdnů
  • Flexibilní pracovní doba
  • Podíl ze zisku
  • Stravenky
  • Mobilní telefon, notebook
  • Moderní prostředí
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Školení
  • Místo výkonu práce v Chrašťanech u Prahy

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Požadované jazyky

  • Angličtina (aktivní)

Benefity

  • Dovolená navíc
  • 13. plat
  • Provize z prodeje
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Kontaktní osoba: Ing. Dita Sukupová
E-mail: dita.sukupova@jistu.cz
Telefon: 604197580

Ochrana osobních údajů

Společnost JISTU recruitment s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost. S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost JISTU recruitment s.r.o., sídlem Podolská 2746/35, 628 00 Brno, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.