Technický obchodník - Jihomoravský kraj

  • TOP zaměstnavatel
  • Brno

Nadšenci do obchodování – hledáme technicky zaměřeného obchodníka, který by chtěl pracovat v menší a přátelské společnosti.

Snažíme se našim zákazníkům nabízet vše potřebné pro CNC přístroje, a právě teď hledáme někoho, kdo vyznává obchod založený na charakteru a opravdové spokojenosti zákazníka. Nabídka nejlepšího řešení je naším posláním a vizí, i proto máme stabilní síť stálých a spokojených klientů, které bychom teď rádi předali někomu dalšímu k rozvoji a péči.

Pojďte s námi pečovat o naše klienty a případně přivádět i nové, kteří naše produkty potřebují.

Popis pozice

  • V 1.měsíci zaškolení (produkty, obchodní dovednosti atd.)
  • Od 2.měsíce samostatná práce ve svěřeném regionu
  • Návštěvy uzákazníků, vedení obchodních schůzek, návrhy těch nejlepších řešení (4 dny vtýdnu)
  • Administrativa, zpracování objednávek, reporting vinterním systému (1 den vtýdnu)
  • Občasná setkání (porady ameetingy) v sídle společnosti v Praze

Požadavky

  • Dobrý technický background kvůli správnému pochopení produktů.
  • Zkušenosti v rámci obchodní činnosti, nebo talent a jiné předpoklady, že mezi nás zapadnete (dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování).
  • Anglický jazyk - postačí úroveň A2
  • Řidičský průkaz sk. B, bez kterého se naši obchodníci neobejdou (a neodjedou).

Nabízíme

  • Obchodní bonusy (od 2. měsíce)
  • 5. týden dovolené přes vánoční svátky
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Služební telefon a notebook
  • Vzdělávací kurzy a školení

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Kateřina Procházková
E-mail: katerina.prochazkova@manpower.cz
Telefon: 734 767 540
ID inzerátu: 773952