Technik údržby | Vhodné i pro juniory!

  • TOP zaměstnavatel
  • Bzenec

Aktuálně hledáme nového kolegu na pozici Servisního technika pro nadnárodní společnost, která je lokalitně na Hodonínsku. Pozice je vhodná i pro juniory!

Závod se věnuje výrobě konektorů využívaných zejména do řídích jednotek a bezpečnostních prvků. Budete se věnovat zejména údržbě závodu od chodu a dodávek energií až po obsluhu vzduchotechniky a klimatizací.

Zaujala Vás nabídka? Tak čtěte dále.

Popis pozice

  • Zajišťovat chod a dodávky energií pro výrobu/provoz a chod strojoven chlazení a chladících jednotek firmy
  • Obsluhovat rozvody VN a NN, vzduchotechnik, klimatizací apod.
  • Zajišťovat preventivní údržbu
  • Spolupracovat s externími firmami
  • Pracovat na směnný provoz (ranní/noční)

Požadavky

  • SOU/SŠ v oboru elektro
  • Elektro vyhláška č.194/2022 (bývalá vyhláška 50)
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Manuální zručnost

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Dvousměnný provoz (ranní/noční)
  • Zaměstnanecké slevy v prodejnách elektroniky
  • Dotované závodní stravování
  • Věrnostní odměnu a stabilizační příspěvek
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Příspěvek na péči o zdraví
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Mobilní telefon
  • Další benefity

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Michaela Nagyová
E-mail: michaela.nagyova@manpower.cz
Telefon: +420771287508
ID inzerátu: 773959